портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На засіданні Ради оборони Донецької області розглянуто заходи щодо збереження життя та здоров’я цивільного населення під час Великодніх свят

Опубліковано 13 квітня 2023 року, 19:19

13 квітня 2023 року під головуванням начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка відбулось засідання Ради оборони Донецької області, на якому розглянули питання про вжиття відповідних заходів щодо збереження життя та здоров’я цивільного населення під час Великодніх свят.

На виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану», враховуючи вимоги Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» генерал-полковника Олександра Сирського та Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадного генерала Олександра Тарнавського про заборону проведення масових заходів та відвідування громадянами кладовищ та місць поховань під час Великодніх свят на території області, на засіданні було прийнято низку рішень.

Так, райадміністрації, військові адміністрації та органи місцевого самоврядування мають на цей період забезпечити організацію виконання вимог військового командування щодо заборони проведення масових заходів під час Великодніх свят з метою уникнення скупчення населення під час проведення богослужінь та релігійних обрядів і церемоній у культових будівлях релігійних організацій та на прилеглій до них території.

Крім того, буде вжито додаткових заходів щодо недопущення перебування громадян у період дії комендантської години в культових будівлях релігійних організацій і на прилеглій території. Також має бути забезпечене виконання вимог щодо заборони відвідування кладовищ та інших місць поховань на території відповідних територіальних громад під час Великодніх свят.

Релігійним організаціям рекомендовано проводити богослужіння онлайн та не допускати скупчення громадян в культових будівлях і на прилеглій до них території під час проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій.

Крім того, буде організовано чергування працівників правоохоронних органів біля культових будівель і споруд релігійних організацій, кладовищ та інших місць поховань задля забезпечення охорони громадського порядку.