портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відбулося засідання Штабу з підготовки об’єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду

Опубліковано 22 вересня 2022 року, 19:11

Сьогодні за участі начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка відбулось засідання Штабу з підготовки об’єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду під час воєнного стану під головуванням міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

- Прийдешній опалювальний сезон буде серйозним випробуванням для Донеччини. Те, що  визволення східної частини Харківщини дає надію на відновлення газопостачання, на жаль, суттєво на ситуацію не вплине, - констатує Павло Кириленко. - Адже ремонт магістрального газопроводу займе певний час. Крім того, гарантувати, що його робота буде сталою, вкрай важко, оскільки росіяни й зараз навмисне цілять в об'єкти життєзабезпечення області, і припускати, що вони не зроблять цього взимку, щоб використати холоди як додатковий важель для загарбання нашої території, було б вкрай легковажно. 

- Крім того, навіть у разі відновлення газопостачання, до нього у кращому випадку буде підключено лише приватний сектор і об'єкти критичної інфраструктури, - наголошує очільник області. - Тому продовжуємо працювати над альтернативними джерелами енергії для роботи котелень, адже чудово розуміємо, що активні бойові дії триватимуть, а отже ризики пошкодження газопроводів та електромереж нікуди не зникнуть.

- Радіємо успіхам Збройних сил України, але розуміємо, що нам не можна розслаблятися – зима буде важкою! Ми робимо все можливе, щоб вистояти і пройти  непростий зимовий період. - підсумував Павло Кириленко. - Зі свого боку жителі області теж мають докласти зусиль та евакуюватися! Це – найбільш безпечний для цивільних варіант.