24 березня 2023 року на Донеччині в дистанційному форматі відбувся фінальний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який зібрав 23 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, трьох учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 5 студентів передвищої та вищої освіти.
Учасники складали привітання з Днем Соборності України (5 клас), есе «Мені є чим пишатися» та застереження однокласникам щодо спілкування в соціальних мережах (6 клас), есе «Хто такі волонтери», пам’ятку «Правила пожежної безпеки» (7 клас), розповідь про Україну для іноземних друзів (8 клас), роздум «Чому важлива відзнака «Місто-герой України»» та правила інформаційної гігієни (9 клас), есе «Чи має значення для іноземців те, якою мовою говорять біженці з України» та пам’ятку про дії під час повітряної тривоги (10 клас), есе «Як має жити суспільство під час війни» та рекомендації «Як зацікавити учнів під час онлайн-навчання» (11 клас) тощо.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, крокуючи Україною, укотре доводить, що учнівська та студентська молодь Донеччини знає, любить і плекає українське слово – основу духовного життя народу.
За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/f8d/dfa/5fe/f9609d78-7757-4175-9a54-609d47bd6810_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e70/f48/e45/71473fe8-8797-4274-929c-c655fa12299a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a42/6d2/71f/b7c85c20-2f87-4e7c-9e25-0764448a4ccb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/884/569/53f/bd99c531-d151-4669-98cd-639574929625_820x360.jpg)