4 квітня у м. Маріуполь та 11 квітня у м. Краматорськ відбувся обласний огляд-конкурс декоративно-прикладної та фототворчості, обласна виставка-конкурс науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA».
Заклади професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області презентували найкращі творчі доробки учнів та педагогічних працівників. Виставка-конкурс вразила різноманітністю експонатів, кількістю творчих робіт, майстерністю їх виконання.
Учасники виставки розповіли запрошеним учням закладів загальної середньої освіти про важливість вибраної робочої професії у формуванні різнобічної талановитої особистості.
Колективи учнів та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти отримали дипломи переможців.
Вітаємо учасників виставки-конкурсу та бажаємо нових досягнень, творчих злетів і перемог!
![](/storage/app/thumbnails/8f2/5f3/811/IMG_0556_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ccd/fe7/669/IMG_0587_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/86d/192/45a/IMG_0755_820x360.jpg)