16 листопада у Бахмутському міському центрі культури та дозвілля ім. Євгена Мартинова відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Тоrnadо Dance».
Захід пройшов за підтримки управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. Участь у фестивалі взяли понад 30 хореографічних колективів з усіх районів Донецької області, а це більше 700 дітей. Було презентувано безліч напрямків народного та вуличного танцю. Шоу допомогли створити ОКП "Центр кіномистецтва і культури" та ФОП К. Потапкін.
Наприкінці свята учасники отримали грамоти від Донецького обласного навчально-методичного центру культури та подарунки від партнерів фестивалю.
![](/storage/app/thumbnails/a0f/2e4/1c5/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8bb/bde/449/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d6c/0a0/9ca/3_820x360.jpg)