Потреба в коштах на виплату житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого побутового палива і скрапленого газу у готівковій формі за березень 2020 року складала 211,6 млн.грн.
Кількість отримувачів житлових субсидій у грошовій готівковій формі за березень 2020 року складає 153,3 тис. осіб, отримувачів пільг – 21,7 тис. осіб.
У березні 2020 року Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації перераховано 211,6 млн. грн. на рахунки органів соціального захисту населення для здійснення виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого побутового палива і скрапленого газу (відповідно до отриманого від Міністерства соціальної політики України фінансування).
Виплата житлових субсидій та пільг готівкою за березень поточного року в області розпочата.