Показ вистави «Вірочка» Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) відкрив конкурсну програму XXII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» в Херсоні 10 вересня.
Камерну ліричну комедію за однойменним оповіданням Чехова зіграли у затишному театральному дворику, необхідну атмосферу додавав і ясний теплий, майже літній, вечір.
Глядачі мали змогу цілком зануритись в цю чарівну історію, яка ніби оживала прямо на їхніх очах. І оцінили її відповідно: по закінченню виконавців та постановницю, заслужену артистку України Людмилу Колосович, нагородили тривалою овацією й відзначили Дипломом учасника фестивалю.
Тепло привітали гостей з Маріуполя організатори – президент фестивалю, заслужений діяч мистецтв України Олександр Книга і меценат Ігор Колихаєв. Зі словом у відповідь виступив генеральний директор Донецького академічного облдрамтеатру Володимир Кожевніков. Очільники обох театрів висловили надію на плідні творчі контакти в майбутньому.
![](/storage/app/thumbnails/2d8/f91/f35/D55B5668_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b8/950/323/D55B5596_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/945/956/693/D55B5569_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7f4/915/ecf/D55B5431_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/695/fef/362/D55B5573_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/037/9b9/c04/D55B5583_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c78/9d9/9ea/D55B5642_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d49/804/7f6/D55B5433_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbe/ed4/2ba/D55B5403_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/615/96d/73a/D55B5631_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/99b/cee/566/D55B5648_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e9/1ef/d25/D55B5643_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb5/9f2/746/D55B5407_820x360.jpg)