З перших днів війни Костянтинівка стала прихистком для багатьох бахмутських родин, які рятувалися від війни. Бахмутська міська військова адміністрація продовжує першочергово підтримувати своїх жителів, які не наважуються виїхати з прифронтового міста, і сьогодні у партнерстві з Благодійним фондом "Волонтерський дім" м. Києва 210 сім'ям в осередку підтримки бахмутян надано допомогу. До складу гуманітарного пакунку увійшли різноманітні крупи, макаронні вироби, рибні та м’ясні консерви, борошно, печиво, кава, солодощі, олія, сіль, цукор, згущене молоко тощо.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації