#Вісті_з_гуманітарних_штабів
У просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройшла дитяча програма в межах книжкового фестивалю «Kyiv book fest», на якому були квести, вікторини, презентації книжок, майстер-класи, ігри та читання.
На дитячих локаціях презентовано книжки від українських письменників та видавництв. Учасники знайомилися з авторами улюблених творів, відвідали творчі майстер-класи та веселі читання, вчилися фінансовій грамотності, спробували себе у програмуванні.
Книжковий фестиваль «Kyiv Book Fest» став успішною подією, яка сприяла відродженню традицій живого спілкування з книгою.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
.
![](/storage/app/thumbnails/9e0/676/fbb/a64f9e65-f844-478d-9c4c-3b4a7698eaa9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bd4/cfb/35b/2e9733c0-45fe-4de4-9144-241ac580e10f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/355/6f9/056/98c4d985-4291-443e-8352-99d0e2528e8f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/478/bb3/dc6/b5b2b721-6ade-46e0-a29d-95235ac3d03d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e01/872/2a0/9685c7ce-e28c-4a13-b294-0c5c33cef1c7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa5/7f3/930/cc0df089-c751-4d5a-8387-b2027f45ba7c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a70/a80/6e7/7b653a27-7db4-48dd-9253-513cb271579e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b1a/5fe/456/d0139550-f22a-46bf-8d74-d03458a76386_820x360.jpg)