У День пам’яті жертв голодоморів в гуманітарних штабах, хабах, центрах, які утворені для мешканців Донецької області в безпечних регіонах України, проведено низку заходів для дітей та дорослих – тематичні та інформаційно-виховні години, відвідування Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», покладання квітів до меморіалів та пам’ятників, запалення лампадок, майстер-клас з виготовлення свічок пам’яті, перегляд документальних фільмів.
Мешканці Донецької області долучилися до акції «Запали свічку пам’яті» та загальнонаціональної хвилини мовчання у пам’ять про тих, хто загинув від голоду.
![](/storage/app/thumbnails/85b/133/f64/63673_fecc474b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/801/6ac/cbe/23637722_d9a90a03_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ccd/4d9/604/52121661_08689f1f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73a/bac/3e8/623377222_abd2e777_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a2/636/0bd/63237261_23fdf9de_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/530/a47/f93/63237722_8c9aa244_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/444/b12/062/6323772_c24c962f_820x360.jpg)