#Вісті_з_гуманітарних_штабів
На базі центру підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці» у м. Кривий Ріг здійснено видачу сімейних продуктових наборів мешканцям Маріупольського району за підтримки міжнародними благодійними організаціями МОМ, Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF).
Медичними хабами для ВПО з Торецької громади у м. Дніпро, м. Хмельницький, за підтримки благодійної організації «Допомогти Україні», отримано та розпочато видачу гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення.
Гуманітарним хабом Мар’їнської міської військової адміністрації у м. Жовті Води здійснено видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів, яку отримали 95 родин Мар’їнської громади, за підтримки міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Емануіл».
Допомога в цей нелегкий час – це не тільки матеріальні цінності, а й надія, що разом ми подолаємо будь-які труднощі.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації



