#Вісті_з_гуманітарних_штабів
У соціальному хабі «Авдіївка. Вільні люди. Так було, так буде» у м. Умань організовано майстер-клас з термомозаїки, проведено цикл занять щодо підтримки ментального здоров’я, чаювання зі смаколиками, творчі зустрічі з ансамблем «Гармонія», закріплення на практиці нових методів підтримки здоров’я.
В центрі підтримки ВПО Краматорського району «Ми разом» у м. Дніпро для дітей відбулися майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, 3D-аплікації «Водний світ», дітьми створено лепбуки «Опора та рух», проведено заняття «Мовного клубу», з йоги, групові заняття з психологом.
Хабом «Наш Краматорськ. Ми разом усе подолаємо» у м. Київ відбулося заняття на теми «Конструктивне мислення та навички стресостійкості», «Школа емоційного інтелекту», діти ліпили та малювали гарбузики, робили вправи з нейрографіки.
У центрі підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці» у м. Кривий Ріг мешканцям громади надані консультації з питань реєстрації в службі зайнятості, звільнення з роботи, порядку і умов отримання ваучера на безкоштовне навчання; у м. Київ організовано відвідування Національного академічного драматичного театру ім. Л. Українки для перегляду вистав «Вид з мосту», «Фальшива нота».
У гуманітарному центрі допомоги мешканцям Торецької громади «З Торецьком у серці» у м. Черкаси відбулось читання книжок, рухливі ігри на повітрі, малювання, вікторини для малюків.
Підтримка один одного – це ще один крок до нашої Перемоги!
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/956/b17/2be/31e414cc-7757-49de-b19a-216d1dc752a6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/776/25b/66f/7ca029e4-9dfd-4a6c-b5a5-478c9e01440b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8ff/fdd/ac1/f8d31e48-6c44-4cd2-a389-18b1c1f2cbcf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b94/d11/b0f/59b5bbf8-0306-4d71-9ea5-4c4be6c6e325_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/777/e3d/05b/b6ccae01-ece0-41f0-ae04-63b586946fc4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9f6/2e4/846/8e8319e3-ea7b-419d-ac13-2cf6b01a62c2_820x360.jpg)