В осередку підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці м. Кривий Ріг» родини Бахмутської громади отримали продуктові сімейні набори. Також у консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» відбулось надання продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам з Бахмутського району. Допомога надійшла від міжнародних благодійних організацій Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF).
Триває надання підтримки внутрішньо переміщеним особам у центрах «ЯМаріуполь». У м. Івано-Франківськ маріупольці змогли оформити заявки на фінансове забезпечення від Благодійного фонду «Карітас». У м. Запоріжжя завдяки французькій організації Action against hunger сотні маріупольських родин, які зареєстровані у місті та написали відповідні заяви, отримали можливість отримати додаткову фінансову допомогу.
Разом ми робимо важливе!
![](/storage/app/thumbnails/635/487/a2f/414570661_887836273350344_784256856866003007_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/123/f9b/adf/417412493_887836456683659_724261680599771473_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c7c/c3a/93c/417450674_887836283350343_8459564670423365220_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ab8/54a/ca4/417532470_887836566683648_4934307367933666634_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ff/ef1/c53/417587235_887836410016997_2678644118456867049_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/322/20c/d9c/417508927_887836526683652_2646051172841082121_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d2f/0bd/c5d/417523461_887836336683671_7653868480360821690_n_820x360.jpg)