#Вісті_з_гуманітарних_штабів
У Консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає» у м. Дніпро мешканцям Бахмутського району надані консультації спеціалістом міського центру зайнятості з питань реєстрації в службі зайнятості, звільнення з роботи, порядку і умов отримання ваучера на безкоштовне навчання.
У хабах для мешканців міста Маріуполь та Маріупольського району «ЯМаріуполь» у містах Дніпро, Ужгород, Запоріжжя, Вінниця, Київ, Кропивницький, Хмельницький, Івано-Франківськ, Калуш, Одеса, Львів, Тернопіль, Черкаси, Кривій Ріг, Чернівці, Рівне маріупольці долучаються до виготовлення окопних свічок; у м. Ужгород відбулося відкрите заняття для дітей з військовослужбовцями Нацгвардії, які розповіли про види зброї, мін і небезпеку, надання першої допомоги при пораненні.
У центрі підтримки ВПО Краматорського району «Ми разом» у м. Дніпро для дітей відбулися заняття «Мовного клубу», з йоги, групові заняття з психологом, де робили ляльку–мотанку.
У гуманітарному хабі Мар’їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград для фахівців хабу відбулась групова сесія на тему: «Психолого-емоційне вигорання працівників «допомагаючих» професій».
Підтримка один одного – це ще один крок до нашої Перемоги!
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/447/81d/18c/392926086_818791073588198_8491943981087847774_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/398/f2b/b92/395406831_818790620254910_7890055896523648209_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b8a/c47/81d/392923558_818790850254887_1749081927272892859_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8f8/b3c/2d6/395443139_818791510254821_7445737971561276022_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/323/23f/79e/395437422_818790980254874_2325293869915242363_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/534/69a/3cd/395407845_818790796921559_443682103133575053_n_820x360.jpg)