#Вісті_з_гуманітарних_штабів
6 та 7 червня завдяки співпраці гуманітарного хабу Мар'їнської міської військової адміністрації з громадською організацією «Нове життя Жовті Води» багатодітним сім’ям видано миючі засоби, вітаміни та продуктові набори; родинам, де є особи з інвалідністю першої групи – протипролежневі матраци.
Також послугами "Нової пошти" гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від БО "Фонд Ріната Ахметова" надіслано 42 сім'ям - мешканцям Мар'їнської громади з числа ВПО, тимчасово проживаючим у різних регіонах України.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації за інформацією Мар'їнської міської військової адміністрації
![](/storage/app/thumbnails/c54/f04/d10/2577-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0f4/91a/fe9/2577-1_820x360.jpg)