Продовжено видачу одягу та взуття, що було у вжитку, жителям Мар'їнської міської територіальної громади з числа ВПО, тимчасово мешкаючих у м.Павлоград та сусідніх населених пунктах.
У гуманітарному хабі Мар'їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград 20 березня було продовжено видачу одягу та взуття, що було у вжитку, жителям Мар'їнської міської територіальної громади з числа ВПО, тимчасово мешкаючих у м.Павлоград та сусідніх населених пунктах. Наразі допомогою охоплено 98 осіб. З них 21 особа - діти з інвалідністю, що мешкають у більш безпечних населених пунктах України. Їм допомога доставлена «Новою поштою».
Щиро дякуємо волонтерському руху м.Тернопіль за надані необхідні речі!
Видача одягу триватиме 21-24 березня з 9.00 до 13.00 за адресою: м.Павлоград, вул. Полтавська, 96. Телефон для довідок: 0999517451.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/158/5de/92a/337179849_233871862380992_3807889671151602665_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/85f/61a/2e9/336911798_1258938258306315_2253242237544315475_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/002/603/1d1/337022340_512325234209107_3112961430287478030_n_820x360.jpg)