Вітаю мешканців Лиману з шостою річницею визволення від російсько-терористичних загарбників!
Як і багатьом іншим містам Донеччини, навесні 2014 року вашому місту не поталанило опинитися під російською окупацією, але натомість поталанило в іншому: стати першим звільненим містом.
Відколи синьо-жовтий прапор знов замайорів над Лиманом, українська влада, зокрема Донецька обласна державна адміністрація, докладає значних зусиль, аби жахіття шестирічної давності не повторилися, а місто розвивалося і процвітало.
Попереду – довгий шлях перетворень під мирним українським небом.
Зі святом!
Голова облдержадміністрації, керівник
обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко