портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Власники та орендарі земель Донеччини перерахували до місцевих бюджетів майже 600 млн гривень

Опубліковано 15 вересня 2017 року, 10:25

За вісім місяців 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали понад 592 млн грн плати за землю. Найбільші суми сплати земельного податку забезпечили суб’єкти господарювання - юридичні особи, ними перераховано 83% від загальних надходжень, або понад 491 млн гривень. Від фізичних осіб до місцевих бюджетів спрямовано 101 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів, за показником найбільших надходжень, плата за землю посідає друге місце, пропустивши вперед податок з доходів фізичних осіб. За результатами січня-серпня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає майже 10%.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку сплачено за землі м. Маріуполь – 152,5 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет  на 64 млн грн, Добропільського району – на 63,5 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель у 2017 році становить:

  • для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 1,0;
  • для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

 ГУ ДФС у Донецькій області