портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Волейболістки коледжу ім. С.Бубки – у півфіналі чемпіонату Польщі серед молодших юніорок

Опубліковано 28 лютого 2023 року, 07:49 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 23 по 26 лютого в містах Кельце і Ченстохова (Польща) відбувся чвертьфінальний етап чемпіонату Польщі сезону-2022/2023 з волейболу серед молодших юніорок і юніорів (2006 р.н. і молодше). 

У змаганнях успішно виступили команди вихованців Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки. 

Наші юніорки з другого місця увійшли до півфіналу чемпіонату Польщі. За команду виступають: Карина Городжа, Ірина Довбиш, Варвара Здебська, Поліна Здебська, Сніжана Кошелченкова, Дар’я Моржакова, Олександра Уварова, Вікторія Ячмінь. 

Наші хлопці, посівши четверте місце, завершили свій виступ у чемпіонаті Польщі. За команду грають: Матвій Антонов, Тимофій Антонов, Артем Варванін, Гліб Мандзій, Микита Ступаченко, Данило Ткаченко.

«Маємо чудові новини! Наші дівчата проходять з другого місця до півфіналу чемпіонату Польщі! Ми – в шістнадцятці кращих! Дівчата, ви неймовірні! Вкотре показали свій характер, волю до перемоги і спортивну майстерність. Пишаюсь вами! Наші хлопці за підсумками змагань завершили свій виступ в чемпіонаті Польщі. Прекрасний ігровий досвід, сильні суперники – безперечно, це нова сходинка до майстерності і досконалості. Звісно, хотілося виграти, пройти далі, але не вистачило… Без поразок нема перемог. Робимо висновки і рухаємося далі. Ми – команда! Тільки разом ми все подолаємо і ще раз відчуємо солодкий смак перемоги!» – зазначила Олена Дробітько, тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки.

За матеріалами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Інші новини за темою