Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
У фінальній серії бахмутці здолали “Буревісник-ШВСМ” із Чернігова – для перемоги знадобилося провести три напружені матчі.
- Це справжнє диво, що наші спортсмени продовжують здобувати медалі на всеукраїнських змаганнях, незважаючи на той жах, який росіяни влаштували на Донеччині. Рідний зал бахмутських волейболістів знищено – як і все місто, – однак спортсмени знаходять у собі сили битися за високі нагороди, - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Зараз “Бахмут-ШВСМ” базується у Полтаві, але продовжує носити ім’я свого гордого й непохитного міста – і гідно його представляє.
Бахмутці вперше здобули золото Вищої ліги і тепер в наступному сезоні гратимуть вже у Суперлізі.
- Це – новий виклик, і я впевнений, що вони з ним впораються, - наголошує очільник області. - Вітаю наших земляків із цим великим успіхом і бажаю ще більших перемог у майбутньому!
![](/storage/app/thumbnails/d62/50e/a66/343296546_6491554090896169_1473196829554648365_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/608/b30/b64/343052010_2237508866443177_8286145539032863095_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/796/c30/ac1/343121558_747129020287591_2714594772044364378_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a6/9ff/525/343305685_248095131135087_8008700449174751493_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ef/b09/e37/342890122_1550977318645373_3962224938030567321_n_820x360.jpg)