портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ворог завдає ударів по системах життєзабезпечення громад Донеччини

Опубліковано 27 березня 2025 року, 15:58

Впродовж минулої доби Донеччину обстрілювали 3800 разів з різного виду озброєння, від обстрілів потерпали 8 населених пунктів області.

Про оперативну ситуацію на Донеччині в прямому ефірі телемарафону «Єдині Новини» говорив Юрій Винокуров, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації.

У першу чергу ворог завдає ударів по системах життєзабезпечення громад, сильно страждає житлова забудова. Будинки стають непридатними для проживання, люди змушені виїжджати з цих населених пунктів.

На початку року в Донецькій області проживали понад 300 тисяч цивільних мешканців, з яких 45 тисяч – на прифронтовій території. Станом на зараз населення складає 285 тисяч людей, з яких 30 тисяч – на території громад у зоні активних бойових дій.

За добу з прифронту були евакуйовані 237 людей, з них 39 дітей.

Деталі – у відео