Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, а також всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка тривають з 6 по 10 липня в спорткомплексі «Металург» міста Бахмут.
На престижні національні змагання в Бахмуті зібрались перспективні спортсмени майже з усіх областей країни. Серед учасників майбутні видатні спортсмени, які в найближчий час будуть представляти нашу країну на найпрестижніших міжнародних змаганнях – чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх.
На церемонії відкриття змагань до присутніх звернувся начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Мицик. Він зазначив, що Бахмут має досвід організації чемпіонатів України з різних видів спорту, але національні змагання з важкої атлетики тут проводяться вперше. Володимир Мицик передав вітання від голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, побажав кожному учаснику проявити свої здібності, показати свій найкращий результат.
«Донецька обласна адміністрація дуже велику увагу приділяє розвитку фізичної культури та спорту, і Бахмут стає спортивною столицею Донеччини. Я запрошую спортсменів до Центру спортивної медицини, триває будівництво корпусу спортивного коледжу імені Серія Бубки, і загалом покращується спортивна інфраструктура Донеччини», – зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
Ведуча урочистої церемонії представила організаторів і почесних гостей змагань: заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник; начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис; президент ГО «Федерація важкої атлетики Донецької області» Сергій Третьяков; генеральний секретар ГО «Федерація важкої атлетики України» Борис Лобко; державний тренер штатної команди національної збірної України з важкої атлетики Віктор Слободянюк; директор КЗ «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» Ігор Анушкевич; директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова; головний суддя змагань Віктор Романчук; заступник голови ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області» Дмитро Подопригора»; директор «Епіцентру» в м. Краматорськ Ігор Заливацький.
Організатори заходу вручили нагороди першим переможницям і призеркам чемпіонату в найлегших вагових категоріях, які визначили найкращих у ранковій сесії першого змагального дня. Протягом наступних днів чемпіони країни серед молоді визначатимуться щодня.
![](/storage/app/thumbnails/a3b/a20/248/DSC06102_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/124/b92/33f/DSC06018_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/74b/87a/fcf/DSC06110_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/70f/bb1/f69/DSC06119_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/79e/05a/a73/DSC06125_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b72/8d1/70d/DSC06135_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a54/2ad/ded/DSC06152_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b4/878/19e/DSC06160_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fd4/3dd/20f/DSC06209_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17a/8b4/586/DSC06214_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa9/0bb/980/DSC06221_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e3/5fb/5a7/DSC06238_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/afa/760/598/DSC06244_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/347/61e/0a8/DSC06250_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/63e/ac7/c8d/DSC06262_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0d7/db2/01d/DSC06269_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/23a/e14/87b/DSC06287_820x360.jpg)