портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вугледобувні підприємства Донеччини отримали перший транш для погашення заборгованості із зарплати шахтарям

Опубліковано 18 грудня 2020 року, 19:31

Бюджетні кошти у сумі 381,5 млн гривень надійшли 18 грудня на державні вугледобувні підприємства Донецької області для погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за жовтень-листопад поточного року 

Це перший транш з 658,9 млн грн, який надійшов в рамках реалізації положень Закон України від 17.11.2020 № 1006 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Закон визначив нові джерела для збільшення видатків за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» для виплати заробітної плати шахтарям. 

Очікується, що на наступному тижні зайде решта коштів передбачена для виплати шахтарям Донецької області. Це дасть можливість сплатити заробітну плату  у цьому році. Проблемним є виплата заробітної плати шахтарям  ДП «ВК «Краснолиманська», оскільки підприємство не працює з видобутку вугілля та не отримує бюджетних коштів, а надає загальношахтні послуги ТОВ «Краснолиманське», з яким знаходиться на одному виробничому майданчику.

Нагадаємо, що 9 грудня відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з шахтарями, керівниками вугільних підприємств та представниками профспілкових комітетів.