Заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський провів робочу зустріч з представниками Світового банку та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Темою зустрічі стало проведення другого заходу у рамках серії діалогу «Лідерство у співпраці для стійкості та розвитку».
«Для нас дуже важливо, щоб такі заходи проходили у Донецькій області, адже вони мають доволі прагматичну мету – створення діалогових майданчиків та робочих груп, у роботі яких беруть участь як представники різних рівнів влади, так і наші міжнародні партнери», - зауважив Євген Вілінський.
Старший фахівець із соціального розвитку Світового банку Холлі Беннер зазначила, що розробка координаційної платформи з розбудови миру є одним з пріоритетів майбутнього заходу.
«Ми готові будувати діалог між усіма гілками влади для швидкого та ефективного вирішення наявних проблем у Донецькій області. У міжнародній спільноті є чітке розуміння того, що перед українською владою стоять виклики, які безпосередньо впливають на якість життя людей по обидві сторони лінії розмежування», - заявила вона.
Під час зустрічі представники ДонОДА розповіли про головні проблеми області, які можна вирішити у форматі, запропонованому Світовим банком. Серед них найважливіші – це гуманітарні питання, а також питання припинення вогню вздовж лінії розмежування для проведення ремонтних робіт на головних мережах водо-, газо- та електропостачання.
![](/storage/app/thumbnails/f12/c70/9f8/P2650011_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/38f/003/805/P2650007_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/852/360/8f4/P2650009_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7f7/882/5a4/P2650013_820x360.jpg)