Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна провела робочу зустріч з колективом КП «Донецький обласний дитячо–молодіжний центр» та ознайомилась з роботою Центру. Участь у зустрічі також взяли начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна та радник голови ОДА Тамара Лук’янчук.
Під час зустрічі Юлія Костюніна ознайомилась з умовами праці колективу Центру, планами та перспективами розвитку. Заступник директора Центру Аліна Сорокіна розповіла про особливості роботи та взаємодію з міжнародними, всеукраїнськими та обласними громадськими організаціями, напрямки роботи з молоддю та надання методологічної допомоги молодіжним центрам у містах та районах Донецької області. За словами Лілії Золкіної, спеціалісти Центру постійно беруть участь у тренінгах та семінарах, спрямованих на підвищення кваліфікації молодіжних працівників, відвідують молодіжні центри області для надання консультацій та обміну досвідом.
Юлія Костюніна підкреслила важливу роль молодіжних центрів у гармонійному розвитку молоді та високо оцінила роботу обласного центру.
Протягом зустрічі також були розглянуті перспективи розвитку молодіжних центрів у Донецькій області. Так, на базі деяких центрів планується створення хостелів для спрощення молодіжних обмінів та залучення спеціалістів з інших регіонів України, обласна влада також розглядає можливість будівництва багатопрофільного обласного молодіжного центру з хостелом, який має у повній мірі забезпечити усі потреби області.
Довідково:
Основною метою діяльності Центру є проведення навчально-виховної, інформаційно–методичної, навчально-тренувальної та організаційно-масової роботи, спрямованої на реалізацію державної молодіжної політики.
Центр - це широкодоступний навчальний заклад дитячої та молодіжної неформальної освіти, спрямований на отримання знань і умінь за інтересами молоді Донеччини, також ДОДМЦ задовольняє потреби учнівської, студентської та робітничої молоді у творчій самореалізації та організовує змістовне дозвілля. Він був заснований у 2008 році в Донецьку та у зв’язку з початком АТО/ООС був вимушений переїхати в Краматорськ.
Фахівцями ДОДМЦ було розроблено та реалізовано багато проєктів різних напрямків, п’ять з котрих увійшли до каталогу кращих молодіжних практик України. За рік Центром проводиться близько 300 заходів на місцевому та обласному рівнях спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, організовується всеукраїнські та міжнародні заходи. У цих заходах беруть участь представники молодіжних організацій, об’єднань усіх форм власності та напрямків, учнівська, студентська та робітнича молодь Донеччини та інших областей та регіонів.
![](/storage/app/thumbnails/d2c/6be/188/DSC_0394_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a3c/89e/091/DSC_0371_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad8/903/854/DSC_0373_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a8c/96f/b3d/DSC_0363_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cbb/a99/675/DSC_0402_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/014/4af/61b/DSC_0375_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/672/691/014/DSC_0424_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/44c/af9/d50/DSC_0420_820x360.jpg)