Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна поспілкувалась з представниками ветеранського руху Донеччини у Донецькому обласному краєзнавчому музеї (м. Краматорськ) сьогодні, 5 липня.
Темами обговорення стали нагальні проблеми ветеранів російсько-української війни, їх соціальний захист, питання взаємодії з органами державної влади та національно-патріотичного виховання молоді.
«Зараз ми, зокрема, займаємось модернізацією політики громадянської ідентичності. Ми маємо зробити ветерана, активного громадянина на війні, у мирному житті – активним провідником громадянської ідентичності. Ми хочемо через ветерана нести у суспільство національну ідею для того, щоб ми усі усвідомили важливість цінностей демократичного світу, наші, українські, цінності», - наголосила Юлія Лапутіна.
Крім того, вона ознайомилась з виставкою «Нью-Йорк – Іловайськ: вибір», що присвячена українцеві зі США Марку Паславському, бійцю батальйону «Донбас», який загинув на російсько-українській війні.
«Для України характерним є те, що на її захист у роки небезпеки постають українці всього світу. На цю війну першими пішов цвіт нації – музиканти, художники, науковці, підприємці, одним словом – еліта. На жаль, багато з них загинули. Те, що такі експозиції існують, значить, що громади, суспільство знають, хто їх герой, знають, завдяки кому тут, у Краматорську, зараз мирне життя. Ми завжди будемо про них пам’ятати», - зазначила міністерка.
![](/storage/app/thumbnails/cb4/291/6da/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.25_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6dc/57e/ada/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.20_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3f0/2a9/7a0/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.21_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b7b/2b0/0ad/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.24_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a5/a27/faa/whatsapp-image-2021-07-05-at-145525-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/288/294/2b1/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.26_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ebf/a0e/115/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.29_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2a/89d/016/WhatsApp Image 2021-07-05 at 14.55.30_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5be/3e2/70d/whatsapp-image-2021-07-05-at-145529-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/524/5dc/da5/whatsapp-image-2021-07-05-at-145528-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d88/a9d/81e/whatsapp-image-2021-07-05-at-145529-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/53a/0c3/0cf/whatsapp-image-2021-07-05-at-145529-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f1b/273/d08/whatsapp-image-2021-07-05-at-145530-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aef/dff/f34/whatsapp-image-2021-07-05-at-145530-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5fb/ab0/965/whatsapp-image-2021-07-05-at-145530-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/133/7a3/5ec/whatsapp-image-2021-07-05-at-145530-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e7/972/aa9/whatsapp-image-2021-07-05-at-145531-1_820x360.jpg)