3-8 лютого в столичному спортивному комплексі «Ліко» відбувся Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В». Учасники з Києва та 8 областей країни розіграли 10 комплектів нагород.
До числа кращих на змаганнях увійшла і низка представників Донецької області із міста Маріуполь, вихованці тренерів Юлії Ліхачової, Анатолія Голованя, Марини Попової та Юрія Артамонова.
Ніка Шурда серед дівчат вікової групи «А» посіла перші місця в стрибках з вишки 5 і 7 метрів, здобула «срібло» у стрибках з триметрового трамплину та «бронзу» у стрибках з метрового трамплину. Також Ніка в парі з Олександрою Левицькою піднялась на вищу сходинку п’єдесталу в синхронних стрибках з вишки.
Сама Олександра Левицька серед дівчат групи «В» стала другою в стрибках з вишки та метрового трампліну.
Серед юнаків групи «А» Ілля Шабанов отримав срібні медалі зі стрибків з вишки 5 і 7 метрів. Також наш спортсмен у парі з харків’янином Данилом Мокріцовим посіли друге місце в синхронних стрибках з вишки та третє місце в синхронних стрибках з триметрового трампліну.
![](/storage/app/thumbnails/7a9/62b/e6d/85050745_2677915545761932_2771647343634677760_n_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d75/ba9/759/84808205_2677915732428580_1074530135182409728_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f9/ce5/ee7/85022501_2873360682729328_4828855043975282688_o_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb6/141/a17/85033724_2677915595761927_899507997372317696_n_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/200/3ca/f5b/84856463_2873354109396652_4020742864035119104_o_1_820x360.jpg)