Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Юні важкоатлети Донеччини на чемпіонаті Європи в Греції відзначилися 7 медалями

Опубліковано 25 червня 2024 року, 16:28 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 15 по 23 червня в грецьких Салоніках відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років та до 15 років.

У складі збірної України від Донецької області виступили 5 спортсменів. Чотири з них представили міста Бахмут і Білозерське: це учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики Олександра Шиляєва, Михайло Малюк, Вероніка Гончарова, Владислав Голованов (Гончарова та Голованов також є атлетами змінного складу Школи вищої спортивної майстерності регіону). На помості в Греції змагався і Дмитро Свердлович із Новогродівки, представник міського БДТ, Обласної СДЮСШОР і ШВСМ.

Кращий результат серед важкоатлетів Донеччини показав Владислав Голованов, який вже четвертий рік поспіль піднявся на п’єдестал пошани юнацьких чемпіонатів Європи. У ваговій категорії +102 кг серед спортсменів до 17 років він здобув дві срібні медалі: у сумі двоборства його результат склав 329 кг, у поштовху – 184 кг.

Вероніка Гончарова в категорії до 55 кг серед дівчат до 17 років відзначилася «сріблом» у ривку (73 кг) та бронзовими нагородами в поштовху (92 кг) і сумі двоборства (165 кг).

Успішно дебютував на міжнародних змаганнях Михайло Малюк, який у ваговій категорії до 81 кг серед юнаків до 15 років здобув «бронзу» у сумі двоборства (248 кг) і срібну медаль у ривку (116 кг).

Олександра Шиляєва в категорії до 45 кг у віковій групі U17 посіла четверте місце в сумі двоборства з результатом 122 кг.

Дмитро Свердлович у категорії до 55 кг у змаганнях U15 став п’ятим із сумою двоборства 175 кг.

Призерів чемпіонату Європи з Донецької області підготували тренери-викладачі Ігор Обухов та Володимир Жога.