Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко вручив Почесні грамоти та Подяки Донецької ОДА десяти військовикам з нагоди Дня захисників і захисниць України.
Урочистості відбулись у Маріуполі сьогодні, 14 жовтня.
З нагоди свята Почесні грамоти Донецької ОДА отримали шість військовиків, Подяки – чотири.
«Однаково важливо вшановувати полеглих захисників та відзначати живих. Дякую всім, хто стоїть на варті нашої свободи. Зі святом!», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/def/12c/769/245532880_1058485231567230_7397205785434326007_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2ab/f71/3b7/245623660_1058485214900565_695786611460139697_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f0d/ef7/e45/245499412_1058485308233889_8501063568058025029_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b7/704/8fe/245356368_1058485498233870_9054964248252673396_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a5d/808/40a/243116608_1058485761567177_8769198047585006848_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/47f/20b/407/245660302_1058485314900555_5119175167413872119_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7a4/9e7/3a8/245494040_1058485411567212_6106283910179499737_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d16/60b/93f/245510402_1058485454900541_8364654762008797735_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9d2/f39/1e0/245516060_1058485518233868_1759444107766633122_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a63/00e/648/245532873_1058485418233878_4553248797138147887_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/900/754/612/245582234_1058485221567231_7937122061781053442_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aec/a6e/8f5/245595161_1058485354900551_5751898070925133694_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/412/1a1/917/245613984_1058485551567198_8913267732796549247_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/13d/93d/579/245642054_1058485641567189_5653141874459933793_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c91/aad/10d/245654039_1058485604900526_5114270788594372060_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a79/879/1fd/245605349_1058485754900511_3597960340993845533_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/58f/e60/61d/245614499_1058485848233835_1836509178964501964_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a11/f5c/117/245626754_1058485714900515_7887760719944108270_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b5a/eda/579/245674536_1058485811567172_3355979819037099175_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2db/078/ec5/245686521_1058485661567187_7188866808500948736_n_820x360.jpg)