Рятувальники групи "Фенікс" саджають людину в евакуаційний автомобіль
Від початку червня офіцери-рятувальники громад у складі евакуаційної групи «Фенікс» спільно з представниками Національної поліції евакуювали з населених пунктів Донеччини 57 людей, серед яких 16 маломобільних мешканців.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Донецькій області.
Попри постійну небезпеку, фахівці ДСНС продовжують допомагати мешканцям прифронтових громад евакуюватися до безпечніших місць.
Не відкладайте рішення про виїзд. Евакуація — це можливість убезпечити себе та своїх близьких від постійної загрози ворожих обстрілів.