портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За чотири місяці у Донецькій області вилучено алкоголю на 19 мільйонів гривень

Опубліковано 26 травня 2023 року, 13:00

Сьогодні, 26 травня, на Донеччині під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулась нарада щодо протидії незаконному продажу алкоголю протягом 4 місяців 2023 року. Участь у нараді взяли представники правоохоронних органів, місцевих та районних військових адміністрацій.

Під час наради стало відомо, що протягом 4 місяців поточного року на блокпостах, нарядами сетору реагування патрульної поліції, нарядами поліції у приміщеннях «Нової пошти», а також у торгівельних закладах зареєстровано 1410 фактів вилучення алкогольної продукції.

Представниками Національної поліції вилучено 183814 літрів алкогольних напоїв на суму понад 19  мільйони гривень.

В поточному році, прийнятими заходами, правопорушникам антиалкогольного законодавства, після документування їх протиправної діяльності, вручено 143 повістки для прибуття до місцевих територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Донецькій області.

З метою провезення алкоголю на територію Донецькій області, перевізники облаштовують в транспортних засобах місця схову. Так, на блок-постах при перевірці транспорту були виявлені спиртні напої:

-        у багажному відділенні під продуктами харчування – 6 фактів; 

-        у багажному відділенні за фальшивою стіною – 1 факт;

-        у багажному відділенні за будівельними матеріалами – 1 факт;

-        у відділі для інструментів вантажного причепа -1 факт;

-        замасковано під інший товар -1 факт;

-        у підкапотному просторі -1 факт.

Також порушники намагаються  доставити алкоголь за допомогою поштових пересилок через  відділення «Нова пошта». В поточному році було виявлено 16 таких  поштових доставок, де загальний об'єм алкоголю складав більше 50 л. в кожному випадку. На території області за минулий період виявлено 4 місця зберігання (складські приміщення) спиртних напоїв у великих обсягах.

Під час наради Вадим Філашкін наголосив, що необхідно посилити спільні заходи з виявлення фактів незаконного обігу алкогольної продукції на Донеччині. Окремо він зазначив, що мають вживатися заходи з недопущення продажу алкоголю військовослужбовцям, які виконують завдання на території області.