портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 03 грудня 2022 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

26-річний молодший сержант Артур Шарудило, позивний Арчі, загинув 5 жовтня 2022 року біля села Степова Новоселівка на Харківщині. Під час виконання службових обов'язків військовослужбовець отримав не сумісну з життям вибухову травму.

Артур народився у Мирнограді. У 2018 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» у Дніпропетровському університеті внутрішніх справ. Працював в оперативному підрозділі у Лимані. 

У 2020-му вступив до лав Збройних сил України та паралельно навчався у Львівській академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Цікавився психологією, багато читав, займався спортом.

Під час повномасштабної війни захищав Україну у складі 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Був навідником. Брав участь в обороні Харківщині від російських окупантів.

«Сама скажу за себе: дуже велика втрата для мене, бо це Дитина від Бога була, завжди піклувався про мене, застерігав від всіх негараздів. Був дуже справедливим, вольовим, казав: «Мамо, я такий, бо ці чесноти ти мені подарувала». Як жити далі, не знаю. Життя моє зупинилося 5 жовтня о 18:00, коли отримала сповіщення про смерть Артурчика. Кажуть, час лікує. Ні, це неправда, адже, чим далі, тим страшніше, бо розумію, що ніколи не побачу, не почую свого Синочка — Героя. Своє Сонечко…» – розповіла мама Віталія Іванівна.

Поховали захисника у селі Полтавка Донецької області. У Артура залишилася лише мама.

З 24 лютого росіяни вбили 1236 мирних жителів Донеччини, поранили ще 2675. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!