портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 05 лютого 2023 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів з Донеччини.

59-річна Ірина Вожол загинула 31 березня 2022 року в Маріуполі. Жінка перебувала вдома, коли російський снаряд влучив у сусідню будівлю. Ірина загинула від уламкових поранень. 

Ірина закінчила маріупольську школу №33. Згодом навчалася у Бердянському державному педагогічному університеті. У Маріуполі працювала вчителькою у школі № 63.

«Ірина Василівна була чудовою людиною, наставницею. Саме зі знайомства з нею розпочався мій шлях у школі. Вона завжди була поруч, завжди готова допомогти, дати мудру пораду. Я її дуже люблю. Так боляче від цієї втрати. Назавжди збережу в серці пам'ять про неї», – написала колега Катерина Комарова.

Сьомого квітня Ірині Вожол мало виповнитися 60 років. Вона була енергійною людиною, мала чимало життєвих планів та цілей. Рідні дуже сумують за нею.

«Не буде більше посиденьок на кухні зі смачною маминою кавою, душевних розмов про все, сімейних вечерь, її занять з онукою, спільних свят, маминих настанов, її дзвінкого сміху... Вона не встигла відзначити ювілей, хоча навіть під обстрілами ми думали, як би зробити святкову вечерю на багатті, – розповів син загиблої Олександр. – Я люблю тебе, мамо! Завжди любитиму! Ти залишаєшся зі мною! У моїй пам'яті, у погляді та усмішці моєї доньки, у всьому що ми ще зробимо – скрізь буде твоя частинка і твоя душа!»

З 24 лютого росіяни вбили 1350 мирних жителів Донеччини, поранили ще 2994. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!