портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 14 січня 2023 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини.

43-річний військовослужбовець Геннадій Колісник загинув 28 грудня 2022 року у боях під Бахмутом.

Геннадій народився у Краматорську. У 2002 році здобув фах вчителя фізичної культури у Слов’янському державному педагогічному інституті. Займався гірським туризмом та був інструктором для дітей і юнаків, а також спортивним суддею першої категорії. 

У 2014 році очолив Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. Також був заступником голови відокремленого підрозділу Федерації спортивного туризму України «Донецька обласна федерація спортивного туризму». Займався відновленням діяльності центру, працював з молоддю, займався її патріотичним вихованням. Брав участь в організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та розвитку пластового руху.

Після повномасштабного російського вторгнення чоловік пішов служити до лав Збройних сил України та став на захист рідної Донеччини.

«Гена… Ти так щиро любив Україну. Пригадую, як на Херсонщині, після 2014 року, ти співав гімн України. Ми всі його співали, але не так, як ти, для нас тоді слова гімну ще не мали тієї ваги, яку мали для тебе. А на руці у тебе був жовто-блакитний браслетик. Не сумнівалась, що пішов захищати свою країну. Вічна слава тобі, Герою!», – написала знайома Тетяна Демченко.

 «Його професійні інтереси сягали багатьох сторін освітянського життя. Під керівництвом Геннадія було започатковано низку всеукраїнських заходів: першу краєзнавчу конференцію, перші змагання з пішохідного туризму у приміщеннях. А далі – реалізація першого Міжнародного краєзнавчо-екологічного проєкту і дитячого документального кіно з тематикою Української революції 1917-1921 років, а ще й багато регіональних цікавих і потрібних дітям заходів», – зазначили на сторінці Українського державного центру національно-патріотичного виховання.

 Поховали захисника у рідному Краматорську. Сиротами залишилося троє дітей. Дружина Геннадія померла кілька років тому.

З 24 лютого росіяни вбили 1300 мирних жителів Донеччини, поранили ще 2845. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!