портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 24 жовтня 2023 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами мешканців Донеччини.

12 березня 2022 року від осколкових поранень в Лівобережному районі міста Маріуполь загинув 51-річний житель Маріуполя Сергій Горбачов.

Сергій народився та виріс у Маріуполі. Працював у сфері торгівлі. Мешкав на лівому березі. Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну залишився в рідному місті, однак переїхав на вулицю Панфілова до родини приятеля. 

Востаннє сестра Сергія, Олена Бочарова, розмовляла з ним 2 березня. У той період виїхати з Лівобережного району було практично неможливо через щільні обстріли. 

«12 березня брат пішов до своєї квартири. Хотів взяти якісь речі. Однак назад так і не повернуся – потрапив під обстріл і загинув від тяжких осколкових поранень на вулиці Межовій», – розповіла Олена Бочарова. 

Майже місяць тіло Сергія пролежало на тій вулиці. 8 квітня 2022 року його поховали на цвинтарі села Виноградне.

«У мирному житті брат працював, планував, мріяв, жив. Він був добрим, сміливим, рішучим. Був люблячим сином, дбайливим батьком, чуйним братом. Мав багато друзів, захоплювався риболовлею. Дуже любив рідне Азовське море», – сказала Олена.

У Сергія Горбачова залишилися донька та сестра.

З 24 лютого росіяни вбили 1751 мирного жителя Донеччини, поранили ще 4273. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома. 

Пам’ятаймо!