портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Запрошуємо скористатись можливістю професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості

Опубліковано 04 квітня 2024 року, 10:30

З кожним роком все більшої популярності набувають робітничі професії – кухарі, кондитери, швачки, перукарі, електрозварники, токарі тощо. Відповідно, спеціалісти у цих галузях отримують гідну заробітну плату та безліч можливостей. 

Здобути професію, розвинути необхідні навички, підвищити кваліфікацію, що сприятиме успішному працевлаштуванню, а також набути актуальних знань для започаткування власної справи можливо в Центрах профтехосвіти державної служби зайнятості (далі — ЦПТО ДСЗ). 

Навчання у ЦПТО ДСЗ надає широкі можливості:

- професійної підготовки за однією з ліцензованих професій, не маючи попередніх знань та досвіду;

- перепідготовки за робітничими професіями для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці;

- підвищення кваліфікації за основною професією – отримати вищий розряд або категорію;

- підвищення кваліфікації за освітніми програмами - отримати нові та/або додаткові компетентностей.

Формування освітніх програм здійснюється з урахування потреб роботодавців, з урахуванням їх вимог до змісту знань та навичок.

ЦПТО ДСЗ мають в арсеналі широкий перелік напрямів навчання, за якими можливо отримати необхідні для успішного працевлаштування компетентності, — 95 робітничих професій та майже 400 освітніх програм. Тут використовуються різноманітні форми та види навчання, в тому числі і дуальне, що передбачає проходження виробничого навчання не менше 70% від навчальної програми на майбутньому робочому місці, безпосередньо у роботодавця.

За необхідності слухачам надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу.

Після закінчення професійного навчання слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Ознайомитись з повним переліком освітніх програм та умовами проходження професійного навчання можна на сайті Державного центру зайнятості у рубриці «Навчання» - «Центри професійно-технічної освіти».

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся до кар’єрного радника центру зайнятості https://t1p.de/2u2np або за телефоном call-центру Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.