На цьому тижні начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад стала першим користувачем терміналу електронної черги та отримала талон № 1 на обслуговування в кімнаті прийому громадян Головного управління.
Загалом, область отримала 20 технічних комплектів формату «електронна черга», до складу яких входить термінал і спеціально налаштований телеекран. Всі вони проходять процес програмного налаштування та будуть встановлені в сервісних центрах Фонду області, що зробить від відвідування управлінь пенсійного Фонду області більш зручним і комфортним.
Запровадження Єдиних стандартів обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України продовжується.
![](/storage/app/thumbnails/a45/122/554/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dba/b7a/029/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/97f/c33/06e/3_820x360.jpg)