Сьогодні у Краматорську відбулось засідання регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, під головуванням голови облдержадміністрації Павла Кириленка.
В ході засідання було розглянуто перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, враховуючи вимоги діючого законодавства, рекомендацій Мінрегіону та доручень Прем’єр-міністра України, наданих на селекторних нарадах
За результатами засідання сформовано уточнений перелік інвестиційних проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. До уточненого переліку включено 51 інвестиційний проєкт на загальну суму коштів ДФРР 850,0 млн. грн., в тому числі 19 інвестиційних проєктів, роботи по яким були розпочато у 2019 році та 32 нових проєкти.
Крім того передбачено 94,6 млн. грн коштів на реалізацію проєктів – переможців "Всеукраїнського громадського бюджету" від загального обсягу коштів ДФРР.
![](/storage/app/thumbnails/f3a/455/7ea/P2890251_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/074/a51/afc/07c5a825-d301-452c-b377-542b2c0e223b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ba9/685/87e/130a4a82-e8b9-471c-8c18-a178ea4e874c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/860/00b/1bb/8cf936bc-ea00-471a-a866-c4113f5e382c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4c2/f43/a55/a09cea4f-a231-4d8f-b9bf-367667a7e8fb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d1/0f6/72c/b8aac793-a11d-43ec-b5d3-75a05bdb44bf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/211/95c/035/d182fcdd-ed40-4711-aa98-744a84445acf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a9e/eed/db8/e05902ac-6522-4656-955c-abc1ce60d618_820x360.jpg)