Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна у Маріуполі привітала з новорічними святами дітей, що мешкають у населених пунктах, розташованих на лінії дотику, у четвер, 23 грудня.
Святковий захід відбувся у приміщенні Донецького академічного обласного драматичного театру.
Дітей розважали аніматори в образах Тигра, Кішки, Міккі Мауса, Баранчика Шона, Міні Мауса, Грінча. Дітлахи взяли участь у майстеркласах з виготовлення різдвяних та новорічних подарунків, а також розважально-ігровій програмі «Пригоди на новорічній галявині, або Новий рік дарує казку».
Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь) показав виставу «Кіт у чоботях». Неповторну нову версію старовинної казки створила режисерка-постановниця Анжеліка Добрунова, художниця-постановниця Анна Апельт-Матвейчук, репетиторка з хореографії Людмила Кабакова. Вокальні номери підготували Оксана Казакова та Марина Маркова.
Заступник очільника області вручила подарунки дітям з Ольгинської, Вугледарської, Мар’їнської, Сартанської та Мирненської ВЦА.
Діти від 0 до 1 року отримають дитячий розвиваючий килимок, діти від 1 року до 3 років – дитячий конструктор, від 3 років до 1 класу – дитячий самокат, від 1 класу до 18 років – мобільні Bluetooth навушники. Загальна сума придбаних подарунків для дітей Донеччини становить майже 6 мільйонів гривень.
![](/storage/app/thumbnails/3bf/d57/801/photo1640328653-7_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/404/62d/227/photo1640328653-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/453/0db/195/photo1640328653-10_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e0b/388/302/photo1640328653-11_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/71a/b49/1cd/photo1640328653-12_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/aae/9c7/cfd/photo1640328653-14_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b78/5d7/9e1/photo1640328653-13_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/5b5/779/365/photo1640328653-15_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a4f/136/7fc/photo1640328653-16_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/777/315/708/photo1640328653-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/eac/c6d/6e9/photo1640328653-17_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/636/dcb/d78/photo1640328653-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/255/7fd/a1b/photo1640328653-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a6d/6f7/97a/photo1640328653-5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b9d/420/be7/photo1640328653-6_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/866/8bb/052/photo1640328653-8_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/317/2f3/4dd/photo1640328653-9_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6f6/048/8d2/photo1640328653_820x360.jpeg)