портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Зі світлом ще 2,8 тисяч родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж

Опубліковано 25 квітня 2024 року, 14:45

Учора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося дістатися низки пошкоджень мереж та усунути їх. Завдяки цьому до електропостачання знову підключені домівки 2,8 тисяч родин, знеструмлених через постійні бойові дії. Енергетики розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт. 

24 квітня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжували виконувати ремонті роботи з відновлення мереж, пошкоджених обстрілами. Завдяки цьому вдалося відновити електрику для 2 843 родин прифронтової Донеччини.

Донеччина залишається ареною найбільш активних бойових дій. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, за останню ворог 15 разів обстріляв населені пункти області.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 792 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!