портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Змінилися правила роботи постачальника «останньої надії» на ринку газу

Опубліковано 07 грудня 2020 року, 15:28

З 28 листопада Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, внесла зміни в правила роботи постачальника «останньої надії» (ПОН).

Для мешканців Донецької області, які ще не обрали для себе ринкового постачальника газу, такі зміни означають, що вони будуть забезпечені газом в грудні 2020-січні 2021 року. В подальшому відбудеться чергове оновлення реєстрів споживачів газу.

Станом на 1 грудня 2020 року ПОН постачає газ приблизно 295 тис. побутовим клієнтам в Донецькій області.

Для побутових споживачів важливо розуміти, що ціна ПОН змінюється щомісяця. У грудні вона становить 6,77 грн/куб.м з ПДВ та без вартості витрат на розподіл. Наразі, в регіоні ринкові постачальники пропонують газ за цінами, що є нижчими, ніж у ПОН.

Важливо відповідально підійти до питання вибору постачальника газу задля того, щоб платити найоптимальнішу ціну на газ та мати доступ до всіх сервісів, які пропонують постачальники газу.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2020 року постачальник «останньої надії» забезпечує клієнтів газопостачальної компанії «Донецькоблгаз» природним газом. Так відбулося через те, що ПАТ «Донецькоблгаз» не зміг розрахуватися за об’єми газу, який він вже відібрав з газотранспортної системи в попередні періоди та не зміг замовити для своїх абонентів необхідний обсяг газу у жовтні.


За матеріалами пресслужби постачальника «останньої надії»