З метою організації змістовного дозвілля дітей ВПО педагогами Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва організовано та проведено низку заходів у м. Дніпро.
Заняття на базі пункту незламності «Наш Краматорськ» відбуваються щосуботи. У межах заходів проводяться години спілкування з нагоди державних свят і пам’ятних та майстер-класи, під час яких діти виготовляють поробки у різних техніках.
Діти з задоволенням відвідують заняття. Тут вони знаходять нових друзів, отримують гарний настрій. Про це свідчать їх радісні обличчя та щирі посмішки. Працюємо далі заради нашої Перемоги!!!
За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/9b5/c2f/c93/d26273e8-a3a5-4476-bc1d-322b412a96c3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f15/54e/c33/558d57b8-5960-4da4-8392-0376b544d8af_820x360.jpg)