Сьогодні зранку росіяни завдали удару по Торецьку - на щастя, без постраждалих. Пошкоджено школу, в якій розташовано Пункт незламності, прибудову до храму і багатоповерхівки в радіусі 100 метрів від епіцентру. Про це поввідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
За попередньою інформацією, ворог застосував авіабомби.
На місці падіння працюють рятувальники та поліція.
- Залишатися на Донеччині небезпечно, особливо а містах поблизу лінії фронту! Евакуюйтесь! - вчергове наголошує очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/228/d14/faa/345297577_904330893972407_5031380870242348396_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aff/cab/9d7/345042884_250704887634248_7199162361226538532_n_820x360.jpg)