портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Зустріч з головами громад Донеччини: міжнародна співпраця, здобутки та плани на майбутнє

Опубліковано 27 грудня 2024 року, 09:30

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Донецькій області організувала діалоговий захід для голів громад. До зустрічі долучились представники департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької ОВА. Основний акцент заходу був зроблений на міжнародну співпрацю територіальних громад Донеччини.

Директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької ОВА Оксана Головко наголосила, що для громад Донеччини у 2025 році надзвичайно важливо налагоджувати міжнародні партнерства. За її словами, цей процес є непростим та часто довготривалим, але представникам місцевого самоврядування необхідно наполегливо працювати в цьому напрямку, чітко розставляти пріоритети, усвідомлюючи, що міжнародне партнерство – це двостороння співпраця.

Учасники заходу дізналися про ключові інструменти налагодження співпраці з європейськими муніципалітетами. Обговорювалися виклики та проблемні питання, які найчастіше виникають на початковому етапі започаткування міжнародної співпраці.

Голови громад цікавилися можливостями налагодження партнерств з муніципалітетами Європейського Союзу.

На заході були представлені дієві практики розвитку міжнародного співробітництва серед громад Донеччини. Своїм досвідом та здобутками у цій сфері поділилися представники територіальних громад.

За матеріалами ULEAD з Європою в Донецькій області