портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Організаційне управління

Начальник організаційного управління

Контактна інформація

Адреса: 84306, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6

Тел.: +380 (6264) 2-04-52

E-mail: orgotdeldonoda@i.ua

Організаційне управління апарату облдержадміністрації утворюється розпорядженням голови облдержадміністрації згідно з Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, підпорядковується голові та заступнику голови –  керівнику апарату облдержадміністрації.

Управління керується у своїй діяльності Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, ДСТУ ISO 9001-2007 «Система управління якістю. Вимоги.», Положенням про управління, та іншими нормативними актами.

До складу управління входять:

 • відділ аналітичної та методичної роботи;
 • відділ з питань взаємодії із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування;
 • відділ з питань планування роботи облдержадміністрації.

Посадові обов’язки працівників управління затверджує заступник голови –  керівник апарату облдержадміністрації. Ліквідація та реорганізація управління здійснюється на підставі розпорядження голови облдержадміністрації.

Основні завдання та напрямки роботи управління:

 • Організаційне забезпечення діяльності облдержадміністрації, підготовка матеріалів з питань організаційної роботи для внесення на розгляд голови та колегії облдержадміністрації.
 • Забезпечення планування роботи облдержадміністрації, її колегії відповідно до Регламенту роботи облдержадміністрації, Положення про  колегію облдержадміністрації.
 • Забезпечення взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, структурними підрозділами територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, громадськими територіальними формуваннями з питань організаційної роботи, узагальнення і поширювання їх позитивного досвіду роботи.
 • Проведення аналітичної та методичної роботи з організаційних питань в апаратах райдержадміністрацій, виконавчих органах місцевих рад, структурних підрозділах облдержадміністрації.
 • Удосконалення форм і методів організаційної роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації.
 • Організаційне забезпечення перебування в області посадових осіб вищого рівня, робочих поїздок голови облдержадміністрації з питань, що належать до компетенції управління.
 • Розробка проектів нормативно – правових актів з питань, що належать до компетенції управління.

Структура підрозділу

Пiдроздiл Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон Пошта
Відділ з питань планування роботи облдержадміністрації Дудко Костянтин Юрійович Заступник начальника управління - начальник відділу
Відділ аналітичної та методичної роботи Кондрашова Ірина Володимирівна Начальник відділу