портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
 • A-
  A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Організаційне управління

Начальник організаційного управління

Контактна інформація

Адреса: 84306, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6

Тел.: +380 (6264) 2-04-53

E-mail: orgotdel@dn.gov.ua

Організаційне управління апарату облдержадміністрації утворюється розпорядженням голови облдержадміністрації згідно з Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, підпорядковується керівнику апарату облдержадміністрації.

Управління керується у своїй діяльності Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про управління та іншими нормативними актами.

До складу управління входять:

 • відділ протоколу;
 • відділ аналітичної та методичної роботи;
 • відділ з питань планування роботи облдержадміністрації.
 • сектор з питань взаємодії;

Посадові обов’язки працівників управління затверджує керівник апарату облдержадміністрації. Ліквідація та реорганізація управління здійснюється на підставі розпорядження голови облдержадміністрації.

Основні завдання та напрямки роботи управління:

 • Організаційне забезпечення діяльності облдержадміністрації, підготовка матеріалів з питань організаційної роботи для внесення на розгляд голови та колегії облдержадміністрації.
 • Забезпечення планування роботи облдержадміністрації, її колегії відповідно до Регламенту роботи облдержадміністрації, Положення про  колегію облдержадміністрації.
 • Забезпечення взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, органами міністерств, територіальних та інших центральних органів виконавчої влади в області, узагальнення і поширювання їх позитивного досвіду роботи.
 • Проведення аналітичної та методичної роботи з організаційних питань в апаратах райдержадміністрацій, виконавчих органах місцевих рад, структурних підрозділах облдержадміністрації.
 • Удосконалення форм і методів організаційної роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації.
 • Організаційне забезпечення перебування в області посадових осіб вищого рівня, робочих поїздок голови облдержадміністрації з питань, що належать до компетенції управління.
 • Розробка проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, що належать до компетенції управління.

Структура підрозділу

Пiдроздiл Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон Пошта
Відділ з питань планування роботи облдержадміністрації Дудко Костянтин Юрійович Заступник начальника управління - начальник відділу +380(6264)2-04-53 orgotdel@dn.gov.ua
Відділ аналітичної та методичної роботи Кондрашова Ірина Володимирівна Начальник відділу +380(6264)2-04-53 orgotdel@dn.gov.ua
Відділ протоколу Плескач Ольга Георгіївна Начальник відділу
Сектор з питань взаємодії з органами виконвачної влади та органами місцевого самоврядування Дубич Тетяна Вікторівна Завідувач сектору