портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

Опубліковано 29 січня 2019 року, 09:40

п/п

Місце проведення консультування громадян (назва установи/організації та адреса)

Дата консультування

Склад робочої групи (ПІБ, посада)

1.

Лиманський район:

- с.Зарічне

- с.Дробишеве

- с.Брусівка

24.01.2019

9.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Гудзенко Л.Г.
В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Воронов А.І.
Начальник відділу «Лиманське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

2.

Клинівська сільська рада

(Бахмутський район, с.Клинове)

Часовоярська міська рада (Бахмутський район, м.Часів Яр)

07.02.2019

09.00-10.00

07.02.2019

11.00-12.00

Гудзенко Л.Г.
В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Болотюк О.Л.
Начальник відділу «Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

3.

Світлівська сільська рада

(Добропільський район,                с-ще Світле)

Нововодянська сільська рада

(Добропільський район,                с. Нововодяне)

28.02.2019

10.00-11.00

28.02.2019

12.00-13.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Шумара А.М.
Заступник начальника відділу «Добропільське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

4.

Спасько-Михайлівська сільська рада

(Олександрівський район,             с. Спасько-Михайлівка)

Веселогірська сільська рада

(Олександрівський район,             с.Весела Гора)

05.03.2019

10.00-11.00

05.03.2019

12.00-13.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Марич Г.О.
Начальник відділу «Олександрівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

5.

Боївська сільська рада

(Нікольський район, с. Бойове)

Тополинська сільська рада

(Нікольський район, с.Тополине)

Нікольська селищна рада

(Нікольський район, смт.Нікольське)

21.03.2019

09.00-10.00

21.03.2019

11.00-12.00

21.03.2019

13.00-14.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Афоніна В.С.
Заступник начальника відділу «Нікольське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги
 

6.

Мар’їнська міська рада

(Мар’їнський район, м.Мар’їнка)

Галицинівська сільська рада

(Мар’їнський район, с.Галицинівка)

04.04.2019

10.00-11.00

04.04.2019

12.00-13.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Мірошніченко І.С.
Начальник відділу
«Курахівське бюро правової допомоги»  Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги
 

7.

Комарська сільська рада (Великоновосілківський район, с.Комар)

Костянтинопільська сільська рада (Великоновосілківський район, с.Костянтинопіль)

18.04.2019

10.00-11.00

18.04.2019

12.00-13.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Тахтаров О.О.
Головний спеціаліст відділу «Великоновосілківське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги 
 

8.

Срібненська сільська рада

(Покровський район, с.Срібне)

Новотроїцька сільська рада

(Покровський район, с.Новотроїцьке)

Шевченківська сільська рада (Великоновосілківський район, смт.Шевченко)

16.05.2019

10.00-11.00

16.05.2019

12.00-13.00

16.05.2019

14.00-15.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Козинець Н.В.
Начальник відділу «Покровське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

9.

Миколайпільська сільська рада

(Костянтинівський район, с.Миколайпілля)

Софіївська сільська рада (Костянтинівський район, с.Софіївка)

Торська сільська рада

(Костянтинівський район, с.Торське)

30.05.2019

09.00-10.00

30.05.2019

11.00-12.00

30.05.2019

13.00-14.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Янинович М.М.
заступник начальника відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги 
 

10.

Гродівська селищна рада

(Покровський район, смт.Гродівка)

Новоекономічна селищна рада (Покровський район, смт.Новоекономічне)

Малинівська сільська рада (Покровський район, с.Малинівка)

11.06.2019

10.00-11.00

11.06.2019

12.00-13.00

11.06.2019

14.00-15.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Козинець Н.В.
Начальник відділу «Покровське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

11.

Хлібодарівська сільська рада

(Волноваський район, с.Хлібодарівка)

Зачатівська сільська рада (Волноваський район, с.Зачатівка)

20.06.2019

09.00-10.00

20.06.2019

11.00-12.00

Гудзенко Л.Г.
В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів
Сеніч О.В. 
Начальник відділу «Волноваське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

 

ІІ. Консультування громадян за допомогою скайп-зв’язку

 

п/п

Бюро правової допомоги

Дата та час консультування 

Спеціалісти ГТУЮ у Донецькій області, які приймають участь у консультуванні

1.

Відділ «Вугледарське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

24.01.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату

2.

Відділ «Олександрівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14.02.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату

3.

Відділ «Лиманське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14.03.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату

4.

Відділ «Волноваське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

11.04.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату

5.

Відділ «Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

16.05.2018

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату

6.

Відділ «Селидівське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

13.06.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації
Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти
Відділ з питань нотаріату