портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині фахівці Держпродспоживслужби з початку "карантину зимових канікул" виявляють порушення під час кожної десятої перевірки

Опубліковано 16 січня 2021 року, 11:56

Фахівці Держпродспоживслужби у Донецькій області з 8 січня виявили порушення щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог протиепідемічних заходів під час карантину на 453 об’єктах.  Про це перший заступник керівника Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області Володимир  Кирилюк повідомив на брифінгу у Краматорську 15 січня. 

Посилені карантинні обмеження діють в Україні з 8 до 24 січня включно.

З 8 січня фахівцями Держпродспоживслужби у Донецькій області здійснено 3433 моніторингових заходів у складі спільних груп разом з поліцією, органами місцевої влади. Видавалися роз’яснення, приписи, пропозиції, контролювалося їх виконання.

«Заходи державного нагляду: вже з 8 січня проведено інспекторами служби 4237 перевірок.  У 453  перевірках встановленні порушення -  це кожен десятий випадок. Тобто вдвічі на період локдауну кількість порушень знизилась. Тенденція хороша. З 8 січня складено три протоколи, 436 приписів знаходяться наразі в стадії контролю за виконанням. 19 разів повідомлялися органи місцевої влади,  28 офіційних повідомлень було надано на реагування Національній поліції»,  -  сказав Володимир  Кирилюк. 

Рейтинг щодо порушень з 8 січня виглядає так: на першому місці -  заклади торгівлі-магазини;  на другому – об’єкти торгівлі непродовольчими товарами;  на третьому місці –  ринки, які працюють лише в режимі реалізації харчової продукції.