портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині напередодні Дня молоді відкрився 117-й молодіжний центр

Опубліковано 26 червня 2020 року, 12:58 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

Молодіжний центр «МІСТ-ОК», який став 117-м  для Донецької області,  відкрився у с. Миколаївка Покровського району. 

До молодіжного центру завітали заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк та працівники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА. 

Сільська молодь із радістю представила свій молодіжний центр. Тут є і дитяча ігрова, і конференц-зона, і фан-зона «Авангард» для футбольних вболівальників, і невеличкий кафетерій. Родзинкою центру є чудова спортивна зона, оснащена тренажерами та найголовніше те, що «МІСТ-ОК» - перший молодіжний центр в області, оснащений скеледромом.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна та голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко нагородили грамотами «За значний вклад та сумлінну працю» молодих вчителів, механізаторів, волонтерів та активну молодь громади.

На створення цього молодіжного центру виділено 4 млн. 700 тис. грн з районного бюджету, та - 1 млн 836 тис грн. з обласного  бюджету.

Як зазначила Юлія Костюніна, такі подарунки для молодих людей у селах і районах Донецької області говорять про те,  що влада області та органи місцевого самоврядування на місцях знають та розв`язують проблемні питання молоді.

Молодіжний центр у с. Миколаївка має цікаву історію. Миколаївський  сільський  клуб багато років стояв у занедбаному стані. Однак, у селі працює три потужні громадські організації, які змогли залучити грантові кошти та відремонтувати фойє клубу, в якому проводились культурні заходи. Але більша частина приміщення залишалася майже зруйнованою. Коли стало питання про необхідність виділення коштів на ремонт приміщення, а сума значна, молодь села прийшла на засідання районної ради та зуміла переконати місцевих депутатів у необхідності виділення коштів. Громада села власноруч допомагала з ремонтом центру та його облаштуванням.

Нагадаємо, що щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 відзначається День молоді.