портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На сході України вирує негода

Опубліковано 13 січня 2019 року, 13:59

Снігові замети та ожеледиця ускладнили рух дорогами Донеччини та Луганщини.

Великотонажний транспорт не може здолати складні ділянки, через що на трасах утворюються затори з вантажівок та легкових автомобілів. Ця проблема потребує швидкого реагування, адже мова йде про безпеку руху, життя та здоров’я людей.

Військовослужбовці завжди готові прийти на допомогу. Так і цього разу військова техніка ОТУ «Північ» допомогла звільнити зі снігового полону біля 6 вантажівок, які стали заручниками негоди.

Звертаємо увагу, що зараз особливо важливо бути максимально обережними не тільки водіям, але і пішоходам.

Командування ОТУ «Північ» та Об’єднаних сил, турбуючись про цивільне населення, закликає без необхідності не виїжджати власними транспортними засобами, поки негода не вгамується.

Не дивлячись на те, що траси для руху транспорту відкриті, рятувальники не радять виїжджати без нагальної потреби. А тим, хто все ж має вирушити у тривалу поїздку, радимо тепло одягатися, обов'язково зарядити телефони, взяти з собою лопату, трос, запас їжі та термоси з гарячими напоями.

І пам’ятайте, що військовослужбовці Об'єднаних сил завжди готові прийти на допомогу населенню та водіям які опинилися в біді.

Разом переможемо!

Слава України!

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=524398781386076&id=364683177357638

За інформацією Операції об'єднаних сил