портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Перспективним спортсменам Донеччини призначена обласна стипендія на 2021 рік

Опубліковано 05 січня 2021 року, 17:07 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Затверджено список найкращих атлетів Донецької області, які заохочуються обласними стипендіями   з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні. 

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка від 24.12.2020 № 1436/5-20, спортсмени Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2021 року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед осіб з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).

Із повним переліком атлетів, які отримуватимуть стипендію в 2021 році, можна ознайомитися в нижченаведеній таблиці. Відзначимо, що в разі невиконання спортсменами індивідуальних планів підготовки, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу, у затвердженому списку проводитимуться заміни.

СПИСОК
перспективних спортсменів Донецької області
на призначення стипендій


з/п
Прізвище та власне ім’я
Досягнення в 2020 році
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів
1.

Бережна Аліна

член національної збірної команди України з боротьби вільної, бронзова призерка чемпіонату Європи, Кубку світу

2.

Болдирев Даниїл

член національної збірної команди України зі скелелазіння, чемпіон Європи

3.

Будяк Анатолій

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

4.

Васильєв Максим

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

5.

Гусяк Ірина

член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

6.

Джус Володимир

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

7.

Зайцев Роман

член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

8.

Закальницький Мар’ян

член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

9.

Кононенко Валерія

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

10.

Крилова Маргарита

член національної збірної команди України з триатлону, чемпіонка України

11.

Логвиненко Аліна

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України

12.

Оліферчик Станіслав

член національної збірної команди України зі стрибків у воду, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

13.

Саладуха Ольга

член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

14.

Семенова Наталя

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України

15.

Сітковський Олександр

член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

16.

Смелик Сергій

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України

17.

Ткачук Вікторія

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України

18.

Хохлова Ірина

член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіонка України

19.

Хоцянівський Олександр

член національної збірної команди України з боротьби вільної, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

20.

Чернецький Олександр

член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.

Білостоцький Ростислав

член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

2.

Гарбар Андрій

член національної збірної команди України з тхеквондо (ВТФ), кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

3.

Калюжна Вікторія

член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

4.

Кірпулянський Дмитро

член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

5.

Клепіков Ілля

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

6.

Коноваленко Артем

член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

7.

Кудряшов Валерій

член національної збірної команди України з вітрильного спорту, чемпіон України

8.

Кулик Андрій

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

9.

Куліков Ілля

член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

10.

Логутенкова Інна

член національної збірної команди України з кінного спорту, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

11.

Малосілов Олександр

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України

12.

Меньшиков Іван

член національної збірної команди України з триатлону, чемпіон України

13.

Миколенко Марія

член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України

14.

Моїсеєв Геннадій

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

15.

Нікулін Даніїл

член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України

16.

Охрей Ганна

член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

17.

Поздняков Олексій

член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

18.

Сухоруков Юрій

член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

19.

Сухорукова Вікторія

член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка

20.

Шехмаметьєв Кирим

член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед молоді

Стипендія для спортсменів з неолімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.

Бичков Олексій

член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України

2.

Білицький Леон

член національної збірної команди України з гирьового спорту, дворазовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи

3.

Губрій Роман

член національної збірної команди України з бодібілдингу, чемпіон світу

4.

Дорошенко Маргарита

член національної збірної команди України з бодібілдингу, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу

5.

Загоруйко Валентина

член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіонка України

6.

Іванько Олексій

член національної збірної команди України з радіоспорту, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи

7.

Міщенко Уляна

член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, чемпіонка України

8.

Мусієнко Костянтин

член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України

9.

Рибін Олександр

член національної збірної команди України з гирьового спорту, триразовий чемпіон Європи

10.

Рубець Олександр

член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України

11.

Руднєв Владислав

член національної збірної команди України з боротьби самбо, чемпіон світу

12.

Саркісян Артур

член національної збірної команди України з боротьби самбо, 5 місце – чемпіонат світу, чемпіон України

13.

Стеценко Дмитро

член національної збірної команди України з боротьби самбо, срібний призер чемпіонату світу

14.

Терещенко Ганна

член національної збірної команди України з ушу, чемпіонка України

15.

Шевченко Андрій

член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон України

Стипендія для спортсменів з інвалідністю
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.

Дементьєв Єгор

член національної збірної команди України з велосипедного спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, бронзовий призер чемпіонату світу

2.

Жабняк Микола

член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

3.

Кліпперт Сергій

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

4.

Комаров Олександр

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

5.

Коюда Ярослав

член національної збірної команди України з веслування академічного серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, срібний призер чемпіонату Європи

6.

Крайник Василь

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

7.

Німченко Ігор

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

8.

Павленко Юлія

член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективна спортсменка

9.

Самороков Данило

член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, кандидат на участь в Дефлімпійських іграх, перспективний спортсмен

10.

Семененко Ярослав

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

11.

Смирнов Віктор

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

12.

Трусов Андрій

член національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат на участь в Паралімпійських іграх, перспективний спортсмен

13.

Уздемир Василь

член національної збірної команди України з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон України

14.

Урсуленко Наталія

член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, чемпіонка України

15.

Філімошкіна Римма

член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, кандидат на участь в Дефлімпійських іграх, перспективна спортсменка

Інші новини за темою